Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Діагностика дефіциту витаміну Д

Аналіз на вітамін Д у Запоріжжі

Аналіз крові на вітамін Д загальний 25(OH)D показує кількість загального 25-гідроксивітаміну D у сироватці крові. Це лабораторне дослідження оцінює насичення організму кальциферолом - вітаміном Д (стероїдний гормон).
В організмі людини присутні як D2 (ергокальциферол) і D3 (холекальциферол). Виробляється під впливом ультрафіолетових променів. Додатковий спосіб поповнення – продукти харчування та аптечні форми.
У лабораторії ШЕКИМЕД у Запоріжжі дослідження проводиться на сучасному обладнанні Європейського рівня зі 100% точністю результату.

Коли потрібно здати аналіз вітамін Д?

Важливість оптимального рівня вітаміну D стала більш зрозумілою, у зв'язку зі збільшенням кількості наукових досліджень на цю тему. Низка американських даних підтверджує, що цей гормон несе величезний функціонал. Довгий час він вважався «дитячим» вітаміном, який попереджав розвиток рахіту. Сьогодні ж доведено, що він бере участь у багатьох важливих процесах в організмі і що його дефіцит може завдати істотної шкоди.
Необхідність у проведенні лабораторної діагностики виникає у таких випадках:

Симптоми дефіциту вітаміну Д у дорослих

Ознаки нестачі кальциферолу у дорослих:

Чому слід контролювати рівень вітаміну Д?

Дефіцит цього важливого гормону призводить до різних проблем зі здоров'ям, наприклад, збільшується ризик розвитку:

Норми вітаміну Д в організмі

Референтні значення аналізу крові на вміст вітаміну Д:

Причини дефіциту вітаміну D

Чому сьогодні дуже багато говорять про те, наскільки важливо контролювати рівень кальциферолу? Це пов’язано з тим, що наше життя з одного боку прискорилося, з іншого боку докорінно змінилося. Ми стали менше бувати на сонці, а якщо і буваємо, то користуємося сонцезахисними кремами, які не дозволяють утворюватися вітаміну D в організмі природним шляхом.
Також тенденція до зниження цього важливого гормону намітилася у зв'язку з повальною модою на дієти, особливо вегетаріанство та монодієти.

Знижує вироблення кальциферолу та ряд хронічних хвороб, наприклад, ниркова та печінкова недостатність.

Де здати кров на вітамін Д у Запоріжжі?

У лабораторії ШЕКИМЕД ви можете здати аналіз на вміст вітаміну D в будь-якому районі міста. Вибирайте зручний пункт забору біоматеріалу та отримуйте результат на пошту або Вайбер протягом доби. Забір крові виконується натще. Також у лабораторії ви можете здати інші аналізи.
Будьте здорові.

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту