Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Діагностика Гепатиту А в Запоріжжі

Гепатит А є інфекційним різновидом запалення печінки. Хвороба викликається вірусом, який потрапляє до людини через заражену воду, продукти, або від інфікованої людини. Інкубаційний період має тривалість від семи до п'ятдесяти днів. Виявити захворювання на початковому етапі часто складно, якщо тільки не знати про факт контакту з інфікованою особою, наприклад, з хворою дитиною у школі, дитячому садку, з хворим членом сім'ї тощо. В цьому випадку, людина може вжити заходів до контролю стану здоров'я, провести лабораторні дослідження і вжити профілактичних заходів.

Гепатит А симптоми:

Як правило, на момент жовтяничного стану, пацієнтові вже стає краще. Раніше вважалося, що гепатит А - хвороба дітей і підлітків. Сьогодні ж, статистика показує, що збільшилася кількість хворих на дорослого віку і літніх людей. Діагностика гепатиту А на ранній стадії захворювання, ще до змін в лабораторних аналізах крові АЛТ і АСТ, білірубіну, може бути здійснена тільки ПЛР-дослідженням.

Здати аналізи на гепатит А в Запоріжжі можна в діагностичній лабораторії «ШЕКИ». Центр пропонує можливість клінічних досліджень крові, імуноферментну діагностику і ПЛР-дослідження. Аналізи проводяться швидко і з гарантією результату.

Чому варто обов'язково здати аналіз на гепатит А?

Клінічна картина захворювання не завжди яскраво демонструє наявність вірусу, так як існують безжовтушні форми, а симптоми можуть нагадувати симптоми інших захворювань. Виявлення антитіл до вірусу класу М імуноферментним способом, дозволяє визначити наявність вірусу у людини вже з третього дня зараження, коли ще немає ніяких порушень і змін в самопочутті пацієнта. Після 6-8 місяців, анти-ВГА IgM вже не виявляється. Лікування цього захворювання проходить або в клініках інфекційної спрямованості, якщо немає можливості ізолювати хворого в домашніх умовах, або на дому. Ніякої противірусної терапії не проводиться. Всі сили при виявленні вірусу у людини, спрямовуються на запровадження розчинів, що знижують інтоксикацію організму, вітамінних комплексів, а також гепатопротектори. Після одужання, функції роботи печінки повністю відновлюються, особливо, якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікарів з дієтичного харчування.

У людини, який переніс це захворювання, виробляється до нього міцний імунітет на все життя. Тобто, більше він цим вірусом не захворіє.

Точність результату залежить і від того, наскільки пацієнт правильно підготувався до здачі аналізу.

Кому слід зробити вакцинацію від гепатиту А?

На сьогоднішній день, є прекрасний засіб захистити себе і своїх дітей від ризику захворіти на це захворювання - вакцинація. Вона проводиться дворазово з інтервалом від шести місяців до року. Імунітет до вірусу виробляється вже після двох тижнів з дня вакцинації. Проводити вакцинацію рекомендується:

Вакцина дозволяє захистити організм на період часу від шести до десяти років

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту