Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Терміново здати аналіз на Гепатит В у Запоріжжі в МЦ "ШЕКИ"!

Діагностика Гепатиту В у Запоріжжі

Гепатит В є захворюванням печінки вірусної природи. Заразитися ним можна при контакті з кров'ю хворої людини, наприклад, при використанні бритвеного верстата, в салонах манікюру і педикюру, через інфіковані шприци, при переливанні крові від інфікованої людини, від хворої матері при народженні дитини, в стоматологічних клініках при недотриманні санітарних норм і ін. Заразитися вірусом побутовим шляхом, наприклад, через дотик, поцілунок, посуд та ін. неможливо. Шанс заразитися статевим шляхом від інфікованого партнера становить 30%.

Діагностика Гепатиту В проводиться кількома методами - клінічні аналізи крові (печінкові проби), імуноферментна діагностика на предмет виявлення антитіл до вірусу, ПЛР-діагностика - якісна і кількісна діагностика. Якісний аналіз ПЦР на Гепатит В дозволяє точно визначити наявність його в організмі до початку лікування і після проведення лікування. Кількісний аналіз демонструє кількісне значення вірусів в організмі і в відповідність з цим призначити правильне дозування для терапії. У медичному центрі «ШЕКИ» можна зробити аналізи на Гепатит В будь-яким способом. Який саме потрібна діагностика, залежить від того, що рекомендує лікар на основі наявних скарг і клінічної картини захворювання. Важливо розуміти, що величезне значення для точності результату грає і правильна підготовка до здачі аналізу.

Вакцинація рекомендована - всім дітям, медпрацівникам в інфекційних медичних установах і установах з виробництва препаратів крові, студентам медичних ВНЗ та ін.

Які аналізи потрібно здати, щоб виявити Гепатит В?

Захворювання може протікати в гострій і хронічній формі. Гостра фаза хвороби характеризується підняттям температури, болем в області печінки, нудотою, слабкістю і швидкою стомлюваністю при незначному фізичному активності, пожовтінням шкірних покривів і склери очей, зміною кольору сечі в бік потемніння і підвищеного піно-утворення, освітлення калу. Гостра форма захворювання протікає з більш позитивними результатами одужання, ніж хронічна. Які аналізи потрібно здати, щоб зрозуміти, чи є у вас вірус? Перш за все, при поганому самопочутті (без явних ознак захворювання), лікар призначає біохімічні аналізи крові (печінкові проби), а також проведення імуноферментної діагностики на предмет наявності антитіл до вірусу (або ПЛР). У разі позитивного результату, призначається кількісний аналіз ДНК Гепатиту В, що дозволяє призначити оптимальну терапію. Захворювання успішно лікується, особливо, якщо його вчасно виявити. Діагностика в медичному центрі «ШЕКИ» в Запоріжжі здійснюється швидко і з гарантією правильності результату!

Як уникнути Гепатиту В?

Для того, щоб уникнути зараження вірусом, необхідно пройти вакцинацію. Вона проводиться в три етапи і надійно захищає особу на період часу до 10 років.

Людина, яка перехворіла на гепатит, має імунітет до даної хвороби на все життя. Щоб не щепленій людині захиститися від хвороби, важливо постійно контролювати свої відвідування в салони краси, татуажу, стоматології і т.д., що повністю неможливо! Зараження може відбутися через незалежні від людини причини, наприклад, інфікована кров при переливанні, несумлінне ставлення молодшого персоналу в медичних установах до своїх обов'язків, тому гарантовано захистити себе можна тільки щепленням!

 

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту