Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на хламідії в Запоріжжі

Хламідіоз є інфекційним захворюванням, на яке хворіють, як чоловіки, так і жінки. Захворювання викликається бактеріями хламідіяміі передається статевим шляхом. Відноситься до венеричних захворювань, що вражає сечовивідні шляхи і статеві органи. Діагностика захворювання ускладнюється багато в чому тим, що хламідіоз протікає довгий період безсимптомно. Найбільш достовірний результат дає аналіз на хламідії за допомогою ПЛР діагностики. Здати аналіз на хламідії можна в Запоріжжі в медичному центрі «ШЕКИ», ПЛР лабораторія якого вже більше десяти років допомагає жінкам залишатися здоровими.

Чим небезпечні хламідії?

Хламідія є внутрішньоклітинним паразитом, здатним значно знизити якість життя людини, починаючи від дискомфорту до життєвих трагедій, коли сімейні пари не можуть мати дітей. Хламідії розрізняють різних видів, в залежності від чого вони вражають різні органи і системи людини. Вони можуть привести до жіночого безпліддя, до ураження очей, лімфогранулеми і ін. Головна небезпека захворювання полягає в тому, що незначні нездужання, які відчуває людина, уражена інфекцією, самостійно проходять, без лікування, а хвороба переходить в стадію хронічної, що значно ускладнює її подальше лікування.

Хламідіоз - симптоми

Оскільки хворіють на це захворювання і жінки, і чоловіки, то при появі підозр на інфекцію, необхідно терміново звернутися до лікаря. Якщо обнаруженихламідіі, то терапія призначається обом партнерам. Симптоми присутності інфекції в організмі

У жінок:

У чоловіків:

Поява цих симптомів - привід терміново йти до лікаря і здавати аналізи на хламідіоз. Вони змінюють роботу імунної системи людини, змушуючи її працювати проти організму.

Де здати аналіз на хламідії в Запоріжжі?

Діагностика хламідіозу можливо на 100% достовірно тільки при призначенні ПЛР-діагностики. ПЛР-полімеразна ланцюгова реакція є найсучаснішим і чутливим методом діагностики інфекцій, в тому числі і хламідій. Унікальність методу полягає в тому, що він дозволяє виявляти саму ДНК інфекції, навіть при незначній її концентрації в організмі людини.

У Запоріжжі ПЛР-лабораторія медичного центру «ШЕКИ» працює вже більше десяти років і заслуговує тільки позитивних відгуків! Унікальне обладнання, спеціальні лабораторні умови, в яких воно встановлено ніколи не дають збоїв і пацієнти отримують гарантовано правильний результат аналізу. Не варто забувати і про правильну підготовку до здачі аналізу! Уважний і грамотний медичний персонал, висока кваліфікація лікарів - все, для того, щоб жінки Запоріжжя швидко і ефективно позбувалися від будь-яких інфекцій!

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту