Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Генетичні дослідження методом ПЛР

Генетичні дослідження методом ПЛР в Запоріжжі

Давно відомо, що профілактика захворювань - це ключ до здоров'я нації! Здоров'я сучасної людини прямо пов'язане з можливістю здійснити прогноз здоров'я на генетичному рівні. У кожної людини є схильність до певного виду хвороб, часто саме генетична схильність людини до таких серйозних захворювань, як гіпертонія, тромбофлебіт, атеросклероз, рак, є їх неминучим присутністю в житті людини. Генетичний прогноз допоможе розпочати профілактичні заходи в боротьбі з хворобою, задовго до того, як вона завдасть удар по організму. Генетичні дослідження методом ПЛР є відносно новим підходом в прогнозуванні можливих ризиків захворіти тією чи іншою хворобою.

У Запоріжжі пройти діагностику різних спадкових захворювань можна в ПЛР лабораторії медичного центру «ШЕКИ». Генетичні дослідження в ПЛР проводяться на високому рівні якості, з 100% вірогідністю і розшифровкою результатів. Результати аналізів є відповіддю на головний питання- чи є у людини схильність до цього захворювання? Якщо у людини в родині є, наприклад, випадки хвороб гіпертонією, то дуже важливо розуміти, чи є у нього така ж схильність і, якщо є, то вчасно вжити профілактичних заходів для того, щоб знизити ризик розвитку гіпертонії.

ПЛР дослідження за окремим видом спадкового захворювання проводяться один раз в житті!

Які генетичні дослідження можна пройти в ПЛР-лабораторії медичного центру «ШЕКИ»?

Генетичне здоров'я - це сучасний підхід у профілактиці дуже серйозних захворювань. В ПЛР-лабораторії медичного центру «ШЕКИ» ви можете пройти генетичні дослідження на предмет захворювання:

Результати досліджень дозволяють вивести якість життя людини на більш високий рівень. Профілактична програма заходів набагато простіше і більш ефективна, ніж боротьба з уже вразила організм захворюванням. Тестування здійснюється за спеціально розробленими «пакетам поліморфізмів генів», характерних для окремої клінічної ситуації.

Досвід роботи ПЛР-лабораторії «ШЕКИ» більше десяти років. У ній працює злагоджена команда професіоналів. Всі фактори проведення досліджень дотримуються в точності, починаючи від забору матеріалу і закінчуючи розшифровкою результатів досліджень. Унікальне діагностичної обладнання є власністю медичного центру, що дозволяє компанії проводити політику доступності своїх послуг усіма жителями Запоріжжя, які їх потребують.

Генетичні дослідження методом ПЛР-діагностики - це нове слово в сучасній боротьбі за здоров'я населення! Профілактика хвороб - оптимальний шлях вирішення багатьох проблем зі здоров'ям, доступний всім і кожному!

 

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту