Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на мікоплазмоз в Запоріжжі

Мікоплазмоз є інфекційним захворюванням, що викликається мікроорганізмами мікоплазмами. Всього зустрічається близько 100 видів цих мікроорганізмів, але у людини можуть бути виявлені тільки 14, три з яких можуть викликати захворювання. Ставлячись до умовно-патогенної флори, мікоплазми в здоровому організмі ніяк себе не проявляють. Разом із тим у ослабленому організмі, в якому сніжет імунітет, мікоплазми можуть викликати серйозні порушення сечостатевої системи або дихальної системи. Зараження відбувається статевим шляхом, а деяких видів повітряно-крапельним (вони викликають пневмонію). Виявити причину захворювання часом дуже важко, через те, що мікоплазми не проявляють себе активною симптоматикою, переводячи хворобу в хронічний перебіг, що ускладнює її і діагностику, і лікування. Виявити мікоплазмоз можна тільки, якщо здати аналізи. Аналіз на мікоплазмоз можна здати в Запоріжжі ПЛР-лабораторії медичного центру «ШЕКИ», який вже понад 10 років допомагає жителям міста залишатися здоровими.

Які захворювання викликає мікоплазма?

Нерідко ослаблений організм не справляється з інфекцією і людина може захворіти такими серйозними захворюваннями, як:

Своєчасна діагностика мікоплазмозу, дозволяє захворювань не перейти в стадію хронічних, призначивши оптимальну терапію пацієнту.

Симптоми мікоплазмозу

Здебільшого, урогенітальний мікоплазмоз протікає безсимптомно, проявляючись симптомо- викликаними ним захворюваннями. Але іноді, чоловіки можуть спостерігати незначні виділення в ранковий час з уретри, а також відчувати тягне біль в зоні паху. Жінки, з інфекцією мікоплазми відчувають больові відчуття при статевому акті, у них спостерігаються рясні виділення. Для вагітних жінок небезпека мікоплазмозу виражається в загрозі переривання вагітності, а також в післяпологовий період пропасними явищами.

Виявити наявність мікоплазмозу на 100% достовірно можна тільки при ПЛР-діагностики. ДНК-аналіз дозволяє не тільки виявити мікоплазму, а й визначити їх кількість. Це дуже важливо для вибору оптимальної методики і дозування лікування. Важливо і правильно підготуватися до здачі аналізу.

Небезпека інфекції при вагітності

Організм вагітної жінки активізує всі процеси в своєму організмі, щоб плід сформувався і нормально розвивався. Такий стрес для організму, а також присутність в організмі інших інфекцій крім мікоплазми, може спровокувати різні патології вагітності. Однією з найсерйозніших - викидень, передчасні пологи, післяродова гарячка, запалення матки і ін. Плід під час вагітності не піддається загрозі зараження. Зараження дитини відбувається під час пологів, коли малюк проходить через родові шляхи. Дівчатка заражаються частіше, ніж хлопчики.

Важливо, планувати свою вагітність і готуватися до неї. У період планування, лікарі рекомендують жінкам обов'язково здати аналіз на мікоплазмоз, щоб знизити ризик переривання вагітності та післяпологових ускладнень.

Чим небезпечні мікоплазми для чоловіків?

Протікаючи безсимптомно, захворювання у чоловіків може позбавити чоловіка радості стати батьком. Порушення зачіпають не тільки передміхурову залозу, придатка, але і самих сперматозоїдів позбавляючи їх головної функції - запліднювати яйцеклітину.

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту