Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на вірус Епштейна-Барра в Запоріжжі

Вірус Епштейна-Барра відноситься до групи вірусів герпесу (4 тип) і є збудником інфекційного мононуклеозу. Одного разу, потрапивши в організм людини, він залишається з ним назавжди. Зараження може відбуватися різними способами, так інфекція знаходиться в крові людини, його слині, виділених, сечі, грудному молоці і т.д. Вірус Епштейна-Барра досить швидко гине у зовнішньому середовищі, тому можна з високою часткою ймовірності стверджувати, що він переноситься при тісному контакті інфікованої людини зі здоровим - при поцілунках, при статевому контакті, при переливанні крові, при пологах.

Чим небезпечна вірусна інфекція Епштейна -Барра?

Вірус Епштейна -Барра викликає захворювання інфекційний мононуклеоз, яке викликає численні нездужання людини, але з симптомами настільки розмитими і не специфічними, що людина може довгі роки лікуватися у лікарів різної спеціалізації - отоларингологів, гастроентерологів, алергологів та ін. Тому, так важливо здати аналізи на вірус Епштейна -Барра! Тільки лабораторна діагностика таких сучасних методів дослідження, як ПЛР - полімеразна ланцюгова реакція (ДНК генетичне дослідження) і імуноферментна діагностика (ІФА) здатні виявити наявність інфекції. У Запоріжжі здати аналізи на інфекційний мононуклеоз (вірус Епштейна -Барра) можна в медичному центрі «ШЕКИ». Цей центр вже більше десяти років допомагає жителям міста залишатися здоровими. У ньому можна виявити інфекційне захворювання, як ПЛР методом, так і ІФА. Імуноферментна діагностика заснована на виявленні імуноглобулінів до вірусу на різних етапах його розвитку в організмі людини. Це дозволяє лікарю виявити ступінь ураження інфекцією і скласти грамотну схему оптимального лікування пацієнта.

Тільки лабораторна діагностика Епштейна -Барра - реальна можливість виявити причину нездужань людини, який скаржиться на хронічну втому, безсилля при незначному фізичному активності, хронічну апатію, депресію і безсоння. Важливо знати, як правильно підготуватися до здачі аналізу!

Симптоми інфекційного мононуклеозу

При зараженні інфекційний мононуклеоз, у людини проявляються симптоми звичайної вірусної інфекції - підвищується температура, з'являються болі в горлі, збільшуються лімфатичні вузли, спостерігається слабкість і головний біль. Аналіз крові показує зміни в лімфоцитах. Приблизно через пару тижнів, можуть змінитися «печінкові проби» при біохімічному аналізі крові, так як з'являються симптоми гепатиту - запалення печінки. Але, їх може і не бути. Більшу частину інфікованих людей, а їх число становить близько 90% всього населення, не відчувають ніяких нездужань і вірусна інфекція довгі роки просто чекає свого часу, коли зможе активізуватися і почати розвиватися. Як і більшість герпетичних інфекцій, вірус Епштейна -Барра, вражає організм людини при ослабленні імунітету, наприклад, при зараженні іншими інфекційними захворюваннями, при переохолодженні або перегріванні, при вагітності, при стресі і хронічних захворюваннях і ін.

Кому рекомендовано здати аналіз на вірусну інфекцію Епштейна-Барра?

Оскільки дане захворювання має дуже багато наслідків і багатолике у своїх проявах, то виявити його однозначно на основі огляду і звичайного аналізу крові неможливо. Здати аналізи рекомендовано:

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту