Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на лямбліоз в Запоріжжі

Лямбліоз є паразитарним захворюванням, яке провокується паразитом лямблії. Захворювання проявляється ураженням товстого кишечника і печінки. Виявити захворювання можна швидко, якщо при перших симптомах здати аналізи на лямбліоз. У Запоріжжі це можна зробити в медичному центрі «ШЕКИ», який вже має більш десятирічний досвід в даній сфері медичних послуг і встиг зарекомендувати себе, як надійний партнер в боротьбі за здоров'я пацієнта. Діагностика проводиться імуноферментним методом, що дозволяє виявити антитіла до лямблій. Важливо правильно підготуватися до здачі аналізу.

Як можна заразитися лямбліозом?

Заразитися паразитами лямбліями можна самими різними способами, але всі вони засновані на недотриманні правил гігієни:

Симптоми лямбліозу

Лямбліоз може протікати в гострій формі і хронічної. Ще є носії паразитів, які самі не хворіють, не відчувають ніяких симптомів, але заражають оточуючих. До симптомів гострої форми захворювання, тобто через кілька днів після зараження відносяться:

Якщо лікування розпочато відразу ж, то пацієнт вже через чотири-п'ять днів повністю одужує.

При хронічній формі хвороби, яка настає, якщо лікування було призначено неправильно, і лямбліоз лікувався, як звичайна кишкова інфекція, симптоми такі:

Лямбліоз хворіють і дорослі, але частіше діти. За статистикою, кожна п'ята дитина дошкільного віку переніс лямбліоз.

Важливо, визначити причину захворювання, так як багато пацієнтів роками спостерігаються у фахівців різних областей медицини-гастроентерологів, алергологів, і ін. Вчасно правильно поставлений діагноз - запорука успішного лікування! Аналіз на лямблії зможе виключити з можливих причин нездужань лямбліоз. Або ж знайти, нарешті, справжню причину багатьох проблем зі здоров'ям.

Для того, щоб провести дослідження крові імуноферментним способом, береться венозна кров пацієнта натще. Перед здачею аналізу, приблизно за 10-12 годин не варто вживати алкоголь, каву або міцний чай. Також аналіз може проводиться при дослідженні калу. Призначає проведення дослідження лікар і лікування у відповідність з результатом теж призначає тільки лікар!

Кому рекомендовано здати аналіз на лямблії?

Оскільки симптоматика захворювання дуже схожа з симптоматикою інших хвороб, особливо, якщо воно вже перейшло в хронічну форму, то рекомендується здати аналіз на лямблії всім:

Обов'язково повинні здавати аналіз на лямблії співробітники дошкільних установ, співробітники медичних установ, співробітники, що працюють на підприємствах громадського харчування і водопостачання.

 

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту