Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Діагностика Хелікобактер пілорі в Запоріжжі

Хелікобактер пілорі - патогенні бактерії, які вражають шлунок і дванадцятипалу кишку. Саме ці підступні маленькі паразити провокують різні нездужання з боку шлунка, аж до серйозних хвороб - виразки шлунка та дванадцятипалої кишки. Мікроорганізми відрізняються виробленням сильнодіючих токсинів, що викликають запальні процеси в слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

За відкриття даної бактерії, як причини розвитку патологій шлунково-кишкового тракту, австралійські вчені в 2005 році були удостоєні Нобелівської премії. Здати аналіз на Хелікобактер пілорі в Запоріжжі можна в лабораторії медичного центру «ШЕКИ». Результат буде готовий вже на наступний день! Важливо знати, як правильно підготуватися до здачі аналізу!

Як можна заразитися Хелікобактер пілорі?

Заразитися цією інфекцією дуже просто, якщо в коло вашого спілкування входить інфікована людина. Багато хто не знає про те, що є джерелом зараження Хелікобактер пілорі, так як всі свої нездужання шлунково-кишкового тракту пояснюють похибками харчування, гастритом, генетичною схильністю, стресами і т.д. Тому, лабораторна діагностика має настільки велике значення для виявлення даних мікроорганізмів. Як правило, при тривалому перебігу хвороб шлунково-кишкового тракту, лікар призначає аналіз на Хелікобактер пілорі.

Інфікування відбувається побутовим шляхом і повітряно-крапельним від хворої людини. Часто, якщо один з членів сім'ї має виразку шлунку, гастрит або інші хвороби шлунково-кишкового тракту, викликані даної бактерією, то і всі члени сім'ї інфікуються даної бактерією. За статистикою, близько 70% населення є носіями даної бактерії.

Кисле середовище шлунку, яка руйнує багато препаратів, допомагає перетравлювати їжу, є сприятливим середовищем для розвитку цих мікроорганізмів. Зруйнована слизова шлунка токсинами бактерії, стає вразливою для впливу шлункового соку. Утворюються ерозії і виразки шлунку і дванадцятипалої кишки.

Кому лікарі можуть призначити аналіз на Хелікобактер пілорі?

Досить довгий період часу, причини виникнення захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки оберталися навколо особливостей життя, звичок людини і стресових ситуацій з якими стикається людина щодня. Сьогодні, часто причиною хвороб виявляється Хелікобактер пілорі. Тому, лікарі гастроентерологи можуть призначити дослідження в наступних випадках:

Аналіз призначається лікарем і відповідно до результату призначається лікування. Адже, складно вилікувати, наприклад, гастрит або виразку, якщо причина їх виникнення ні хронічний стрес, а бактерія!

ІФА

Імуноферментна діагностика Хелікобактер пілорі дозволяє виявити антитіла до неї і дає можливість лікарю встановити причину виникнення захворювання. У лабораторії медичного центру «ШЕКИ» проводиться аналіз калу на виявлення антигену до бактерії і аналіз крові на предмет виявлення імуноглобулінів групи G. Позитивний результат аналізу до початку лікування, говорить про те, що пацієнт інфікований і потребує лікування. Позитивний результат після закінчення лікування через тиждень, говорить про те, що лікування було неефективно. Негативний результат через місяць після закінчення терапії говорить про ефективність лікування.

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту