Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на стрептококову інфекцію групи А в Запоріжжі

Стрептокок відноситься до патогенної та умовно-патогенної бактерії людського організму і може становити в горлі до 60% всіх бактерій. При нормальній роботі імунної системи, вони не викликають ніяких захворювань і мирно співіснують з іншими бактеріями. При ослабленні імунітету, при зниженні захисних сил організму, стрептококи починають посилено розмножуватися і викликають різні захворювання, наприклад, ангіну. Розрізняють 27 різновидів стрептокока. Всі вони відрізняються своїми властивостями, «місцями заселення», умовами розмноження і т.д. Деякі з них є патогенними, які потрапляючи в організм людини, викликають інфекційне захворювання. Всі стрептококи відносяться до різних груп, що позначаються латинськими літерами. Найпоширенішим є стрептокок групи А, який викликає захворювання верхніх дихальних шляхів і шкіри.
Виявити збудника і правильно призначити ефективне лікування, можливо тільки при правильній діагностиці стрептококової інфекції.
Аналіз на стрептококову інфекцію групи А в Запоріжжі можна зробити в медичному центрі «ШЕКИ». Аналіз проводиться на основі мазка виділень із зіву. Лабораторія центру вже більше десяти років допомагає жителям міста зберігати здоров'я.

Що провокує стрептокок групи А?

Захворювання, які провокує стрептокок групи А небезпечні, якщо ставитися до них несерйозно і не займатися їх лікуванням. Стрептокок А провокує:

Ангіну. Як ускладнення ангіни можуть бути отити, ревматизм, гломерулонефрит, лімфоденіт, ревмокардит та ін.

Виявити збудника хвороби можливо тільки лабораторними дослідженнями. Наявність антитіл стрептокока А в мазку зі слизової зіву, допоможе лікарю правильно скласти схему терапії. Важливо правильно підготуватися до здачі аналізу!

Як можна заразитися стрептококової інфекцією?

Зараженням стрептококової інфекцією можливо двома шляхами:

Як би не сталося зараження, необхідно терміново вжити заходів до придушення інфекції.

Симптоми зараження

Симптоми зараження стрептококом групи А залежать від того, через який орган відбулося зараження. Запалення шкіри відбувається на місці впровадження інфекції - з'являється пухирець, висип і краса. При ураженні слизової горла - виникає біль в горлі, підвищення температури, відбувається порушення голосу і т.д. Мазок із зіву - оптимальне рішення для діагностики захворювань верхніх дихальних шляхів. Неправильно призначеної лікування може призвести до розвитку бронхіту, пневмонії, гаймориту, отиту, менінгіту та інших небезпечних захворювань.

 

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту