Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Діагностика раку молочної залози (СА 15-3) в Запоріжжі

За статистикою, рак молочної залози, є найбільш смертоносним видом злоякісних новоутворень у жінок. На нього припадає близько 16% всіх випадків онкопатологій. Точних причин, що викликають це патологічна зміна до сих пір не виявлено, але вже є доведені ризики, що провокують рак грудей. До них відносяться:

Виявити рак грудей на ранній стадії - можливість повного лікування в 94% випадків! Цим злоякісним захворюванням хворіють не тільки жінки, а й чоловіки. На кожну сотню хворих жінок, один випадок припадає на частку чоловіка.

Діагностика раку молочної залози

Для постановки діагнозу використовується комплекс заходів, що дозволяє точно і швидко вивіть патологічний процес. На сьогоднішній день, використовуються такі методики, що дозволяють не допустити розвитку захворювання до пізніх стадій:

Після 40 років щорічно проводити рентгенологічне дослідження грудей - мамографію, а при необхідності і УЗД

При наявності в сім'ї випадків даного захворювання у найближчих родичів, рекомендується пройти обстеження на генетичну схильність до цього захворювання (Визначення генетичних поліморфізмів, асоційованих з ризиком розвитку раку молочної залози, BRCA, типування 8 мутацій в 2 генах). Також лікар може призначити дослідження крові на онкомаркер СА 15-3. Однак, варто зазначити, що дане дослідження мало інформативно на ранніх термінах хвороби, тому частіше його використовують при моніторингу результатів терапії при вже встановленому злоякісному захворюванні. На пізніх стадіях хвороби СА-15-3 значно збільшує свою концентрацію. Здати аналіз на онкомаркер СА 15-3 в Запоріжжі можна швидко і точно в лабораторії МЦ «ШЕКИ».

Онкомаркер СА 15-3

Дане дослідження призначається при підозрі на розвиток патологічного процесу в молочних залозах або при проведенні його лікування. Нормальні показники даного онкологічного маркера не перевищують до 25ед / мл. Однак, варто пам'ятати про те, що на ранніх стадіях хвороби, даний онкомаркер збільшує свою концентрацію тільки 10% пацієнтів. Крім того, він може бути збільшений і з причин, не пов'язаних з онкопатологією молочної залози:

Величезну роль показник СА 15-3 грає в діагностиці рецидивів злоякісного процесу в молочних залозах, а також в успіху обраної терапії, так як дозволяє контролювати її правильність.

Важливо знати, як правильно здати аналіз!

Де здати онкомаркер раку молочної залози СА 15-3 в Запоріжжі?

Здати аналіз на онкомаркер раку молочної залози СА 15-3 в Запоріжжі можна швидко, точно і за доступною ціною, у діагностичній лабораторії «ШЕКИ».

 

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту