Укр   |   Рус

Аналізи в Запоріжжі точно і швидко!

 (073) 12 20 303   (066) 77 21 977   

Прийом дзвінків: Пн-Пт 7.30-19.00, Сб - 8.00-17.00

Instagram   Facebook   Відділення на мапі

Запис на ПЛР тест на Ковід

 

Аналіз на білок S-100 в Запоріжжі

Білок S-100 є маркером деяких онкологічних захворювань, ряду неврологічних захворювань, запальних процесів і патологій доброякісної природи. На сьогоднішній день, їх вивчено 25 різновидів. Для діагностики онкопатології шкіри - меланоми білок S-100 є найбільш специфічним, але при більш пізніх стадіях. На ранній стадії меланоми, використання тільки цього маркера не дає справжніх результатів.

У Запоріжжі здати аналіз на білок S-100 можна швидко, точно і за доступною ціною в лабораторії медичного центру «ШЕКИ». Для дослідження здійснюється забір венозної крові натще. Важливо знати, як правильно підготуватися до здачі аналізів!

Коли призначається маркер білок S-100?

Дане дослідження може призначатися лікарями при:

Референтні значення відповідають 0 - 0,15 мкг / л. Зміна концентрації маркера свідчить про порушення роботи організму.

Що означає, якщо рівень білка S-100 підвищено?

Важливо розуміти, що даний біомаркерів не є специфічним онкомаркерів злоякісного процесу. До причин підвищення його концентрації можна віднести наступні:

Що означає, якщо рівень білка S-100 знизився?

Якщо після проведення операції або терапії, рівень концентрації білка S-100 знизився, то цього говорить про те, що терапія обрана правильно, а операція проведена успішно. Зниження білка може свідчити і про хвороби серця високого ступеня тяжкості.

Хто призначає дане дослідження?

Дослідження на визначення білка S-100 може призначити лікар загальної практики, онколог, дерматолог, гінеколог, кардіолог, невропатолог, в залежності від того, на предмет якого захворювання пацієнт спостерігається. Дане дослідження, як правило, призначається з іншими лабораторними дослідженнями, а також апаратними засобами діагностики.

Пункти забору біоматеріалу лабораторії ШЕКИ:
Мапа сайту